Sitioperola Villa
| Indtjekning/Udtjekning Hurtig ind-/ udtjekning | Swimmingpool Udendørs pool | Adgang for rullestole Adgang til kørestol |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
65 m² Sitioperola Villa tilbyder god indkvartering i Nazaré Paulista. Dette feriehus har 1 værelser og 2 badeværelser.
Et køkkenområde er der for gæsternes komfort. Strandfaciliteter på Sitioperola Villa omfatter parasoller.
- Lufthavne
- Sao Jose Dos Campos Lufthavn65 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Parkering
- Privat ind-/ udtjekning
- Hurtig ind-/ udtjekning
- Kæledyr tilladt
- Handicapværelser/ faciliteter
- Adgang til kørestol
- Nøgleadgang
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Strandparasoller
- Have
- Grillfaciliteter
- Pool med udsigt
- Lavvandede ende
På værelset
- Dagligstue
- Spisebord
- Fladskærms TV
- Brætspil
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Sitioperola Villa?
Gæster på Sitioperola Villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke Sitioperola Villa?
Den gennemsnitlige pris i Sitioperola Villa er 125$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Sitioperola Villa?
Du kan bo på Sitioperola Villa med dit kæledyr.